FM17550-QNA-T-G
FM17550-QNA-T-G
ПроизводительFUDAN MICRO
Партномер производителяFM17550-QNA-T-G
ОписаниеRF and Wireless FUDAN MICRO FM17550-QNA-T-G
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | RFID ИС |
| Производитель | FUDAN MICRO |
| Вес | 0.862 |
| Frequency | 13.56MHz |
| Interface | I2C,SPI,UART |
| Interface Type | SPI;I2C;UART |
| Features | Built-in antenna driver;Data verification;Low power wake-up |
| agreement | ISO 14443A,ISO 14443B |
| mains input | 2.5V~3.6V |
| transmission rate | 106Kbit/s;212Kbit/s;424Kbit/s |
| Voltage - Supply | 2.5V~3.6V |
