XL1225G-AC-AE3-R
XL1225G-AC-AE3-R
ПроизводительUTC(Unisonic Tech)
Партномер производителяXL1225G-AC-AE3-R
ОписаниеTransistors/Thyristors UTC XL1225G-AC-AE3-R
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Тиристоры (SCR)/модули |
| Производитель | UTC(Unisonic Tech) |
| Вес | 0.036 |
| Operating Temperature | 0℃~+70℃ |
| SCR Type | - |
| Gate Trigger Voltage (Vgt) | 800mV |
| Holding Current (Ih) | 5mA |
| Average Gate Power Dissipation (PG(AV)) | 150mW |
| Peak off - state voltage(Vdrm) | 400V |
| Current - Gate Trigger(Igt) | 200uA |
| Voltage - On State(Vtm) | 2.2V |
| Current - On State(It(RMS)) | 800mA |
| Current - Surge(Itsm@f) | - |
