DTC143EG-AE3-R
DTC143EG-AE3-R
ПроизводительUTC(Unisonic Tech)
Партномер производителяDTC143EG-AE3-R
ОписаниеTransistors/Thyristors UTC DTC143EG-AE3-R
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Цифровые транзисторы |
| Производитель | UTC(Unisonic Tech) |
| Вес | 0.036 |
| Power Dissipation (Pd) | 400mW |
| Transistor Type | - |
| Collector Current (Ic) | 100mA |
| Collector-Emitter Breakdown Voltage (Vceo) | 50V |
| Collector-emitter voltage (Vceo) | 50V |
| Pd- Power Dissipation | 400mW |
| Current - Collector(Ic) | 100mA |
| Number | - |
| Output Voltage(VO(on)) | 300mV@10mA,0.5mA |
