5302DG-AA3-R
5302DG-AA3-R
ПроизводительUTC(Unisonic Tech)
Партномер производителя5302DG-AA3-R
ОписаниеTransistors/Thyristors UTC 5302DG-AA3-R
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | IGBT транзисторы / модули |
| Производитель | UTC(Unisonic Tech) |
| Вес | 0.255 |
| Type | NPN |
| Collector-emitter voltage (Vceo) | 400V |
| Pd- Power Dissipation | 1W |
| Current - Collector(Ic) | 2A |
| Emitter-Base Voltage(Vebo) | 10V |
| Current - Collector Cutoff | 1uA |
