FBR582ND24-W
FBR582ND24-W
ПроизводительFUJITSU
Партномер производителяFBR582ND24-W
ОписаниеRelays FUJITSU FBR582ND24-W
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Силовые реле |
| Производитель | FUJITSU |
| Вес | 23.4 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Contact Material | Silver Alloy |
| Number of Pins | - |
| Contact Resistance | - |
| Coil resistance | 170Ω |
| Contact form | 2 Form C: 2C (DPDT-CO) |
| Maximum Switching Voltage | - |
| Coil Rated Power | - |
| Operate Time | 10ms |
| Coil Voltage | 24V |
| Release Time | 5ms |
| Coil Type | - |
| Contact Rating | - |
| Maximum Switching Current | - |
| Pin Number | - |
| Switching Voltage(Max) | 32V@DC |
| Switching Current(Max) | 14A |
