M08888G-11
M08888G-11
ПроизводительMACOM
Партномер производителяM08888G-11
ОписаниеLED Drivers MACOM M08888G-11
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы лазеров |
| Производитель | MACOM |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Channels | 3 |
| Supply Voltage | 3.3V |
| Supply Current | 7.5mA |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Current - Supply | 7.5mA |
