BBY40TA
BBY40TA
ПроизводительDiodes Incorporated
Партномер производителяBBY40TA
ОписаниеDiodes DIODES BBY40TA
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Энергонезависимая память (ПЗУ) |
| Производитель | Diodes Incorporated |
| Вес | 0.033 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃ |
| Diode Configuration | Independent |
| Capacitance Ratio | 6.5@C3V/C25V |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 28V |
| Diode Capacitance | 6pF@25V,1MHz |
| Operating Junction Temperature Range | -55℃~+150℃ |
| DC Reverse Voltage(Vr) | 28V |
