HRS2H-S-DC12V-N
HRS2H-S-DC12V-N
ПроизводительNingbo Keke New Era Appliance
Партномер производителяHRS2H-S-DC12V-N
ОписаниеRelays Zhejiang HKE HRS2H-S-DC12V-N
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Сигнальные реле |
| Производитель | Ningbo Keke New Era Appliance |
| Вес | 6.08 |
| Operating Temperature | -25℃~+70℃ |
| Contact Material | Silver alloy+gold plating |
| Number of Pins | - |
| Contact Resistance | 50mΩ |
| Coil resistance | 720Ω |
| Contact form | Two groups of conversions: 2C(Double-pole double-throw conversion) |
| Maximum Switching Voltage | - |
| Coil Rated Power | 200mW |
| Operate Time | 7ms |
| Coil Voltage | 12V |
| Release Time | 3ms |
| Coil Type | - |
| Contact Rating | 1A@120VAC;1A@24VDC;2A@120VAC;2A@24VDC |
| Maximum Switching Current | - |
| Pin Number | - |
| Switching Voltage(Max) | 125V@AC;30V@DC |
| Switching Current(Max) | 2A |
