SLE-12VDC-SL-2A
SLE-12VDC-SL-2A
ПроизводительNingbo Songle Relay
Партномер производителяSLE-12VDC-SL-2A
ОписаниеRelays Songle Relay SLE-12VDC-SL-2A
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Силовые реле |
| Производитель | Ningbo Songle Relay |
| Вес | 8.9 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Contact Material | AgSnO |
| Number of Pins | - |
| Contact Resistance | 100mΩ |
| Coil resistance | 130Ω |
| Contact form | Two sets normally open: 2A (DPST - normally open) |
| Maximum Switching Voltage | - |
| Coil Rated Power | 1.1W |
| Operate Time | 10ms |
| Coil Voltage | 12V |
| Release Time | 10ms |
| Coil Type | - |
| Contact Rating | 15A@14VDC |
| Maximum Switching Current | - |
| Pin Number | - |
| Switching Voltage(Max) | - |
| Switching Current(Max) | - |
