LL4148
LL4148
ПроизводительChangzhou Starsea Elec
Партномер производителяLL4148
ОписаниеDiodes Changzhou Starsea Elec LL4148
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | Changzhou Starsea Elec |
| Вес | 0.2 |
| Operating Temperature | - |
| Rectified Current | 150mA |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1V@10mA |
| Reverse Voltage (Vr) | 100V |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 5uA@75V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 4ns |
| Diode Configuration | - |
| Reverse Leakage Current | 5uA@75V |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 100V |
| Pd- Power Dissipation | 500mW |
| Non-Repetitive Peak Forward Surge Current | 2A |
| Current - Rectified | 150mA |
| Operating Junction Temperature Range | - |
| Voltage - Forward(Vf@If) | 1V@10mA |
