VICTOR 850E
VICTOR 850E
ПроизводительVICTOR(Double King Industrial Holdings)
Партномер производителяVICTOR 850E
ОписаниеInstrumentation/Meter VICTOR(Double King Industrial Holdings) VICTOR 850E
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Измеритель последовательности фаз |
| Производитель | VICTOR(Double King Industrial Holdings) |
| Вес | 1 |
| Function | Open Circuit Location Detection; Phase Detection; Live Wire Check; DC Line Break Detection; Simple Electrical Test; Line Maintenance; Phase Loss Detection; Reverse Phase Detection |
| Frequency range | 45-65Hz |
| Display Type | Analog Type |
| AC Voltage | 60-1000V |
| Clampable Wire Size | 1.5-43mm |
