CSE7759-SOP8
CSE7759-SOP8
ПроизводительCHIPSEA
Партномер производителяCSE7759-SOP8
ОписаниеData Acquisition CHIPSEA CSE7759-SOP8
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Измерение энергии |
| Производитель | CHIPSEA |
| Вес | 0.127 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Channels | 3 |
| Tolerance | 0.2% |
| Meter Type | Single-Phase Energy Metering IC |
| Dynamic Range | 1000:1 |
| Clock Frequency | 3.579MHz |
| Voltage - Supply | 4.5V~5.5V |
| Current - Supply | 3mA |
| Voltage Reference Value | 2.43V |
| Voltage Reference Drift | 25ppm/℃ |
