CSE7759B
CSE7759B
ПроизводительCHIPSEA
Партномер производителяCSE7759B
ОписаниеData Acquisition CHIPSEA CSE7759B
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Измерение энергии |
| Производитель | CHIPSEA |
| Вес | 0.164 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Tolerance | 2% |
| Interface | UART |
| Meter Type | Single-Phase Energy Metering IC |
| Clock Frequency | 3.579MHz |
| Voltage - Supply | 4.5V~5.5V |
| Current - Supply | 4mA |
| Voltage Reference Value | 2.43V |
| Voltage Reference Drift | 25ppm/℃ |
