US1BAFC_R1_00001
US1BAFC_R1_00001
ПроизводительPANJIT International
Партномер производителяUS1BAFC_R1_00001
ОписаниеDiodes PANJIT International US1BAFC_R1_00001
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | PANJIT International |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃ |
| Rectified Current | 1A |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1V@1A |
| Reverse Voltage (Vr) | 100V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 50ns |
| Reverse Leakage Current | 1uA@100V |
