US1MAFC_R1_00001
US1MAFC_R1_00001
ПроизводительPANJIT International
Партномер производителяUS1MAFC_R1_00001
ОписаниеDiodes PANJIT International US1MAFC_R1_00001
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | PANJIT International |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃ |
| Rectified Current | 1A |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1.7V@1A |
| Reverse Voltage (Vr) | 1kV |
| Reverse Recovery Time (trr) | 100ns |
| Reverse Leakage Current | 1uA@1000V |
