BYD33GBULK
BYD33GBULK
ПроизводительEIC Semicon
Партномер производителяBYD33GBULK
ОписаниеDiodes EIC Semicon BYD33GBULK
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Лавинные диоды |
| Производитель | EIC Semicon |
| Вес | 1 |
| Rectified Current | 1.3A |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1.3V@1A |
| Reverse Voltage (Vr) | 400V |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 1uA@400V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 250ns |
