HX129-S
HX129-S
ПроизводительZHHXDZ
Партномер производителяHX129-S
ОписаниеAmplifiers/Comparators ZHHXDZ HX129-S
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Приборные усилители |
| Производитель | ZHHXDZ |
| Вес | 0.121 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 6mA |
| Input Offset Current(Ios) | 1nA |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 36V |
| Noise density(eN) | 8nV/√Hz@1kHz |
| Settling Time | 12us |
| Voltage - Supply | -18V~-2.25V;4.5V~36V;2.25V~18V |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 120dB |
| Slew Rate | 1.2V/us |
| Vos - Input Offset Voltage | 50uV |
| Input Offset Voltage Drift(Vos TC) | 500nV/℃ |
| Quiescent Current(Iq) | 700uA |
| Gain Bandwidth Product | 1.3MHz |
| Ib - Input Bias Current | 5nA |
| Input Offset Current Drift (Ios TC) | 30pA/℃ |
