HX818-S
HX818-S
ПроизводительZHHXDZ
Партномер производителяHX818-S
ОписаниеAmplifiers/Comparators ZHHXDZ HX818-S
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Приборные усилители |
| Производитель | ZHHXDZ |
| Вес | 0.121 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 19mA |
| Input Offset Current(Ios) | 1nA |
| Rail to Rail | - |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 38V |
| Noise density(eN) | 17nV/√Hz@1kHz |
| Power Supply Rejection Ratio (PSRR) | 111dB |
| Voltage - Supply | -19V~-2.25V;4.5V~38V;2.25V~19V |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 108dB |
| Slew Rate | 2V/us |
| Vos - Input Offset Voltage | 20uV |
| Input Offset Voltage Drift(Vos TC) | 100nV/℃ |
| Quiescent Current(Iq) | 1.3mA |
| Gain Bandwidth Product | 2.038MHz |
| Ib - Input Bias Current | 2nA |
