IS60SMT&R
IS60SMT&R
ПроизводительIsocom Components
Партномер производителяIS60SMT&R
ОписаниеOptoisolators Isocom Components IS60SMT&R
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Твердотельные реле (МОП-выход) |
| Производитель | Isocom Components |
| Вес | 0.441 |
| Turn-on time | 1ms |
| Turn-off time | 100us |
| On Resistance | 42Ω |
| load type | - |
| Isolation Voltage(rms) | 5kV |
| Continuous Load Current | 50mA |
| Relay Contact Form | SPST-NO(1 Form A) |
| Voltage - Load | - |
| Input Forward Voltage | 1.18V |
