ISP06SM
ISP06SM
ПроизводительIsocom Components
Партномер производителяISP06SM
ОписаниеOptoisolators ISOCOM ISP06SM
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Динамики |
| Производитель | Isocom Components |
| Вес | 0.323 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Turn-on time | 1.4ms |
| Turn-off time | 50us |
| On Resistance | 700mΩ |
| Isolation Voltage(Vrms) | 5kV |
| load current | 550mA |
| load type | - |
| Contact form | One set normally open: 2A (SPST - normally open) |
| Load Voltage | - |
| Forward Voltage | 1.18V |
| Isolation Voltage(rms) | 5kV |
| Continuous Load Current | 550mA |
| Relay Contact Form | SPST-NO(1 Form A) |
| Voltage - Load | - |
| Input Forward Voltage | 1.18V |
| RDS(on) | 700mΩ |
| Forward Current(If) | 50mA |
| Total Power Dissipation(Pd) | 550mW |
