Z0107NA0,412
Z0107NA0,412
ПроизводительWeEn Semiconductors
Партномер производителяZ0107NA0,412
ОписаниеTransistors/Thyristors WeEn Z0107NA0,412
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Тиристоры (SCR)/модули |
| Производитель | WeEn Semiconductors |
| Вес | 0.247 |
| Gate Trigger Voltage (Vgt) | 1V |
| Holding Current (Ih) | 10mA |
| Average Gate Power Dissipation (PG(AV)) | 100mW |
| Peak off - state voltage(Vdrm) | 800V |
| Current - Gate Trigger(Igt) | 5mA |
| Current - On State(It(RMS)) | 1A |
| Current - Surge(Itsm@f) | 13.8A |
