Z0109NA0,412
Z0109NA0,412
ПроизводительWeEn Semiconductors
Партномер производителяZ0109NA0,412
ОписаниеTransistors/Thyristors WeEn Z0109NA0,412
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Тиристоры (SCR)/модули |
| Производитель | WeEn Semiconductors |
| Вес | 0.27 |
| Operating Temperature | - |
| Peak Repetitive Off?State Voltage (Vdrm) | 800V |
| SCR Type | - |
| Gate Trigger Voltage (Vgt) | - |
| Holding Current (Ih) | 10mA |
| RMS On-State Current(It (rms)) | 1A |
| Gate Trigger Current(Igt) | 10mA |
| Peak off - state voltage(Vdrm) | 800V |
| Current - Gate Trigger(Igt) | 10mA |
| Current - On State(It(RMS)) | 1A |
