BTA425Z-800CTQ
BTA425Z-800CTQ
ПроизводительWeEn Semiconductors
Партномер производителяBTA425Z-800CTQ
ОписаниеTransistors/Thyristors WeEn Semiconductors BTA425Z-800CTQ
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Тиристоры (SCR)/модули |
| Производитель | WeEn Semiconductors |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | - |
| Peak Repetitive Off?State Voltage (Vdrm) | 800V |
| SCR Type | - |
| Gate Trigger Voltage (Vgt) | 1.3V |
| Holding Current (Ih) | 50mA |
| Peak Forward On?State Voltage (Vtm) | - |
| RMS On-State Current(It (rms)) | 25A |
| Peak non-repetitive surge current (Itsm@f) | - |
| Gate Trigger Current(Igt) | 35mA |
