MMBD4148WTHE3-TP
MMBD4148WTHE3-TP
ПроизводительMCC(Micro Commercial Components)
Партномер производителяMMBD4148WTHE3-TP
ОписаниеDiodes MCC(Micro Commercial Components) MMBD4148WTHE3-TP
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | MCC(Micro Commercial Components) |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃@(Tj) |
| Rectified Current | 150mA |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1.25V@150mA |
| Reverse Voltage (Vr) | 75V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 4ns |
| Diode Configuration | Independent Type |
| Reverse Leakage Current | 1uA@75V |
