MMBD4448HTW-TP
MMBD4448HTW-TP
ПроизводительMCC(Micro Commercial Components)
Партномер производителяMMBD4448HTW-TP
ОписаниеDiodes MCC(Micro Commercial Components) MMBD4448HTW-TP
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | MCC(Micro Commercial Components) |
| Вес | 0.028 |
| Operating Temperature | -65℃~+150℃@(Tj) |
| Rectified Current | 250mA |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1.25V@150mA |
| Reverse Voltage (Vr) | 80V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 4ns |
| Diode Configuration | 3 Independent |
| Reverse Leakage Current | 100nA@70V |
