SY5220ABC
SY5220ABC
ПроизводительSilergy Corp
Партномер производителяSY5220ABC
ОписаниеMotor Driver ICs Silergy Corp SY5220ABC
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | Silergy Corp |
| Вес | 0.049 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃@(Tj) |
| Supply Voltage | 5V~15V |
| Number of Drivers | 1 |
| Feature | - |
| load type | MOSFET |
| Rise Time | - |
| Fall Time | - |
| Propagation Delay tpHL | 20ns |
| Driven Configuration | Half Bridge |
| Whether the isolation | Non-isolated |
| Peak Output Current(sink) | 3A |
| Propagation Delay tpLH | 40ns |
| Peak Output Current(source) | 800mA |
