ATT7022CU
ATT7022CU
ПроизводительHiTrend Tech (Shanghai)
Партномер производителяATT7022CU
ОписаниеData Acquisition HiTrend Tech (Shanghai) ATT7022CU
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Измерение энергии |
| Производитель | HiTrend Tech (Shanghai) |
| Вес | 1.291 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Channels | 6 |
| Tolerance | 0.2% |
| Interface | SPI |
| Meter Type | Polyphase Energy Metering IC |
| Clock Frequency | 24.576MHz |
| Voltage - Supply | 5V |
| Current - Supply | 25mA |
| Voltage Reference Drift | 30ppm/℃ |
