HT7036
HT7036
ПроизводительHiTrend Tech (Shanghai)
Партномер производителяHT7036
ОписаниеData Acquisition HiTrend Tech (Shanghai) HT7036
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Измерение энергии |
| Производитель | HiTrend Tech (Shanghai) |
| Вес | 0.869 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Channels | 6 |
| Tolerance | 0.2% |
| Interface | SPI |
| Interface Type | SPI |
| Meter Type | Polyphase Energy Metering IC |
| Dynamic Range | 5000:1 |
| Operating Current | - |
| Clock Frequency | 5.5296MHz |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Current - Supply | 4.7mA |
| Voltage Reference Value | 1.2V |
