RN8209C
RN8209C
ПроизводительRENERGY
Партномер производителяRN8209C
ОписаниеData Acquisition RENERGY RN8209C
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Измерение энергии |
| Производитель | RENERGY |
| Вес | 0.3 |
| Number of Channels | 3 |
| Tolerance | 0.1% |
| Interface | UART |
| Meter Type | Single-Phase Energy Metering IC |
| Dynamic Range | 8000:1 |
| Clock Frequency | 3.58MHz |
| Voltage - Supply | 3V~5.5V |
| Voltage Reference Value | 1.25V |
| Voltage Reference Drift | 5ppm/℃ |
