RN8209D
RN8209D
ПроизводительRENERGY
Партномер производителяRN8209D
ОписаниеData Acquisition RENERGY RN8209D
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Измерение энергии |
| Производитель | RENERGY |
| Вес | 0.35 |
| Number of Channels | 3 |
| Tolerance | 0.1% |
| Interface | SPI;UART |
| Dynamic Range | 8000:1 |
| Clock Frequency | 3.579545MHz |
| Voltage - Supply | 3V~5.5V |
| Voltage Reference Value | 1.25V |
| Voltage Reference Drift | 5ppm/℃ |
