RN8302B(V3)
RN8302B(V3)
ПроизводительRENERGY
Партномер производителяRN8302B(V3)
ОписаниеData Acquisition RENERGY RN8302B(V3)
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Измерение энергии |
| Производитель | RENERGY |
| Вес | 0.55 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Channels | 5 |
| Tolerance | 0.1% |
| Interface | SPI |
| Operating Voltage | - |
| Interface Type | - |
| Meter Type | Polyphase Energy Metering IC |
| Dynamic Range | 10000:1 |
| Clock Frequency | 8.192MHz |
| Voltage - Supply | 3V~3.6V |
| Current - Supply | 4.4mA |
| Voltage Reference Value | 1.25V |
| Voltage Reference Drift | 5ppm/℃ |
