TTP320-AO8
TTP320-AO8
ПроизводительTontek Design Tech
Партномер производителяTTP320-AO8
ОписаниеMotor Driver ICs Tontek Design Tech TTP320-AO8
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | Tontek Design Tech |
| Вес | 0.05 |
| Operating Temperature | -20℃~+70℃@(Ta) |
| Supply Voltage | 2.4V~5.5V |
| Number of Drivers | 1 |
| Feature | - |
| load type | MOSFET |
| Rise Time | - |
| Fall Time | - |
| Propagation Delay tpHL | - |
| Driven Configuration | Low Edge |
| Whether the isolation | Non-isolated |
| Peak Output Current(sink) | 16mA |
| Propagation Delay tpLH | - |
| Peak Output Current(source) | 14mA |
