HLW8112
HLW8112
ПроизводительHiliwei Tech
Партномер производителяHLW8112
ОписаниеData Acquisition Hiliwei Tech HLW8112
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Измерение энергии |
| Производитель | Hiliwei Tech |
| Вес | 0.12 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Channels | 3 |
| Tolerance | 0.1% |
| Interface | SPI;UART |
| Dynamic Range | 3000:1 |
| Clock Frequency | 3.579MHz |
| Voltage - Supply | 3V~3.6V;4.5V~5.5V |
| Current - Supply | 3.7mA;4.3mA |
| Voltage Reference Value | 1.25V |
| Voltage Reference Drift | 5ppm/℃ |
