SSGM180100
SSGM180100
ПроизводительALPSALPINE
Партномер производителяSSGM180100
ОписаниеSwitches ALPSALPINE SSGM180100
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | DIP-переключатели |
| Производитель | ALPSALPINE |
| Вес | 2.486 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Type | Flat Toggle, Raised Style |
| Number of Positions | 8-bit |
| Voltage Rating | 24V |
| Current Rating | 25mA |
| Operating Life | 3000 Times |
| Pin Style | PCPin |
| Circuit | SPST |
| Lead Pitch | 2.54mm |
