SSGM780103
SSGM780103
ПроизводительALPSALPINE
Партномер производителяSSGM780103
ОписаниеSwitches ALPSALPINE SSGM780103
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | DIP-переключатели |
| Производитель | ALPSALPINE |
| Вес | 1.219 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Type | Flat toggle, slotted |
| Number of Positions | 8-bit |
| Voltage Rating | 24V |
| Current Rating | 25mA |
| Operating Life | 3000 Times |
| Pin Style | Gullwing |
| Circuit | SPST |
| Lead Pitch | 2.54mm |
