1032920
1032920
ПроизводительPhoenix Contact
Партномер производителя1032920
ОписаниеIndustrial control electrical Phoenix Contact 1032920
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | ПАВ-резонаторы |
| Производитель | Phoenix Contact |
| Вес | 0.001 |
| Rated Current | 20A |
| Series | ELR |
| Rated Voltage | 230V |
| Installation method | DIN Rail, Base |
| Installation mode | DIN Rail, Base |
| dimension | 110mm×18mm×103mm |
| Power source | Solid State |
| Driving mode | AC |
