1032926
1032926
ПроизводительPhoenix Contact
Партномер производителя1032926
ОписаниеIndustrial control electrical Phoenix Contact 1032926
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | ПАВ-резонаторы |
| Производитель | Phoenix Contact |
| Вес | 0.001 |
| Feature | - |
| Rated Current | 50A |
| Series | ELR |
| Contact Type | - |
| Rated Voltage | 24V |
| Number of Poles | - |
| Installation method | DIN Rail, Base |
| contact types | - |
| authentication | CE |
| Wire diameter | - |
| Coil Voltage | - |
| Main contact type | - |
| Installation mode | DIN Rail, Base |
| dimension | 110mm×18mm×103mm |
| Power source | Solid State |
| Driving mode | AC |
| Category of use | - |
| Application type | - |
