BAV21W
BAV21W
ПроизводительSuzhou Good-Ark Elec
Партномер производителяBAV21W
ОписаниеDiodes Suzhou Good-Ark Elec BAV21W
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | Suzhou Good-Ark Elec |
| Вес | 0.033 |
| Operating Temperature | -65℃~+150℃@(Tj) |
| Rectified Current | 200mA |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1.25V@200mA |
| Reverse Voltage (Vr) | 200V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 50ns |
| Diode Configuration | Independent Type |
| Reverse Leakage Current | 100nA@200V |
