MMBD4148
MMBD4148
ПроизводительSuzhou Good-Ark Elec
Партномер производителяMMBD4148
ОписаниеDiodes Suzhou Good-Ark Elec MMBD4148
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | Suzhou Good-Ark Elec |
| Вес | 0.032 |
| Operating Temperature | -65℃~+150℃@(Tj) |
| Rectified Current | 200mA |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1.25V@150mA |
| Reverse Voltage (Vr) | 75V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 4ns |
| Diode Configuration | Independent Type |
| Reverse Leakage Current | 1uA@75V |
