SLMi8233BDCG-DG
SLMi8233BDCG-DG
ПроизводительSillumin
Партномер производителяSLMi8233BDCG-DG
ОписаниеLogic Sillumin SLMi8233BDCG-DG
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Буферы, драйверы, приемники, трансиверы |
| Производитель | Sillumin |
| Вес | 0.53 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Number of Channels | 2 |
| Supply Voltage | 9V~40V |
| Output Type | - |
| Number of Elements | - |
| Input Type | - |
| Series | SLMi823x |
| Voltage - Supply | 9V~40V |
| Sink Current | - |
| Source Current | - |
| Logic Family | - |
| Number of Bits per Element | - |
| Channel Type | - |
| Propagation Delay | 40ns@15V,1nF |
| Current - Output High(IOH) | 4A |
| Current - Output Low(IOL) | 7A |
| Quiescent Current(Iq) | 2mA |
