SLMi8234BDCG-DG
SLMi8234BDCG-DG
ПроизводительSillumin
Партномер производителяSLMi8234BDCG-DG
ОписаниеPower Management (PMIC) Sillumin SLMi8234BDCG-DG
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Изоляторы - драйверы затворов |
| Производитель | Sillumin |
| Вес | 0.556 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃@(Ta) |
| Number of Channels | 2 |
| Quiescent Current | 2000uA |
| Isolation Voltage(Vrms) | 5000 |
| CMTI(kV/us) | 100kV/us |
| Voltage - Supply | 9V~40V;3V~18V |
| load type | IGBT;MOSFET |
| Rise Time | 15ns |
| Fall Time | 10ns |
| Input Logic Level - Low | 0V~0.8V |
| Input Logic Level - High | 2V~18V |
| Current - Output High(IOH) | 4A |
| Current - Output Low(IOL) | 7A |
| Quiescent Current(Iq) | 2000uA |
| Propagation Delay(tpd) | 60ns;60ns |
