LMP8645MKE/NOPB
LMP8645MKE/NOPB
ПроизводительTexas Instruments
Партномер производителяLMP8645MKE/NOPB
ОписаниеAmplifiers/Comparators TI LMP8645MKE/NOPB
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Усилители с датчиком тока |
| Производитель | Texas Instruments |
| Вес | 0.022 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 5mA |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 12V |
| Noise density(eN) | 120nV/√Hz@10kHz |
| Supply Current | 2.2mA |
| Gain | 1V/V |
| Voltage - Supply | 2.7V~12V |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 95dB |
| Slew Rate | 0.5V/us |
| Vos - Input Offset Voltage | 1mV |
| Input Offset Voltage Drift(Vos TC) | 7uV/℃ |
| Quiescent Current(Iq) | 380uA |
| Gain Bandwidth Product | 60kHz |
| Ib - Input Bias Current | 12uA |
| Vcm - Common Mode Voltage | -2V~76V |
