UGS20JH
UGS20JH
ПроизводительTaiwan Semiconductor
Партномер производителяUGS20JH
ОписаниеDiodes Taiwan Semiconductor UGS20JH
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | Taiwan Semiconductor |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃ |
| Rectified Current | 20A |
| Forward Voltage (Vf@If) | 2V@20A |
| Reverse Voltage (Vr) | 600V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 50ns |
| Reverse Leakage Current | 1uA@600V |
