US1JH
US1JH
ПроизводительTaiwan Semiconductor
Партномер производителяUS1JH
ОписаниеDiodes Taiwan Semiconductor US1JH
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | Taiwan Semiconductor |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃ |
| Rectified Current | 1A |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1.7V@1A |
| Reverse Voltage (Vr) | 600V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 75ns |
| Reverse Leakage Current | 5uA@600V |
