ATX-11-F-32.000MHz-F05-T
ATX-11-F-32.000MHz-F05-T
ПроизводительAbracon LLC
Партномер производителяATX-11-F-32.000MHz-F05-T
ОписаниеCrystals, Oscillators, Resonators ABRACON ATX-11-F-32.000MHz-F05-T
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Кристаллические генераторы с температурной компенсацией (TCXO) |
| Производитель | Abracon LLC |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Supply Voltage | 1.68V~3.63V |
| Output Type | Clipped sine wave |
| Frequency | 32MHz |
| Frequency Stability(Full temperature range) | ±500ppb |
| Frequency Stability | ±500ppb |
| Voltage - Supply | 1.68V~3.63V |
| Supply Current (Max) | 2.5mA |
| Current - Supply | 2.5mA |
