WJ15EDGK-3.5-9P
WJ15EDGK-3.5-9P
ПроизводительNingbo Kangnex Elec
Партномер производителяWJ15EDGK-3.5-9P
ОписаниеConnectors Ningbo Kangnex Elec WJ15EDGK-3.5-9P
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Подключаемый системный клеммный блок |
| Производитель | Ningbo Kangnex Elec |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature Range | -40℃~+105℃ |
| Voltage Rating (Max) | 300V |
| Current Rating (Max) | 8A |
| Connector Type | Male Plug |
| Wire Gauge - AWG | 16~28 |
| Wire Gauge - mm2 | 1.5 |
| Mounting Style | - |
| Number of Pins | 9P |
| Pitch | 3.5mm |
| Number of Rows | 1 |
| Number of PINs Per Row | 9 |
| Structure | 1x9P |
| Connection Type | Screw Connection (M2) |
| fixed form | - |
| Outlet Direction (Vertical Basis) | Top wiring |
