JL9EDGRC-50002B01
JL9EDGRC-50002B01
ПроизводительJILN
Партномер производителяJL9EDGRC-50002B01
ОписаниеConnectors JILN JL9EDGRC-50002B01
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Подключаемый системный клеммный блок |
| Производитель | JILN |
| Вес | 2.1 |
| Operating Temperature Range | -40℃~+150℃ |
| Voltage Rating (Max) | 300V |
| Current Rating (Max) | 14.5A |
| Connector Type | Receptacle-Close |
| Mounting Style | Bend |
| Number of Pins | 2P |
| Pitch | 5mm |
| Number of Rows | 1 |
| Number of PINs Per Row | 2 |
| Structure | 1x2P |
