SQP5W-5Ω1±5%-9P
SQP5W-5Ω1±5%-9P
ПроизводительVO
Партномер производителяSQP5W-5Ω1±5%-9P
ОписаниеResistors VO SQP5W-5Ω1±5%-9P
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Through Hole Resistors |
| Производитель | VO |
| Вес | 5.013 |
| Tolerance | ±5% |
| Type | Cement Resistor |
| Operating Temperature Range | -55℃~+155℃ |
| Resistance | 5.1Ω |
| Power(Watts) | 5W |
| Overload Voltage (Max) | 500V |
