BK015-05-C-E
BK015-05-C-E
ПроизводительGlobal Connector Technology
Партномер производителяBK015-05-C-E
ОписаниеConnectors Global Connector Technology BK015-05-C-E
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Женские головки |
| Производитель | Global Connector Technology |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature Range | -40℃~+105℃ |
| Current Rating (Max) | 7.9A |
| Contact Plating | Tin |
| Pitch | 5.08mm |
| Number of Rows | Single Row |
| Number of Holes | 5P |
| Insulation Height | 8.89mm |
| Mounting Type | Standing paste |
