14145.1
14145.1
ПроизводительConta-Clip, Inc.
Партномер производителя14145.1
ОписаниеConnectors Conta-Clip, Inc. 14145.1
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Винтовые клеммные колодки |
| Производитель | Conta-Clip, Inc. |
| Вес | 1 |
| Voltage Rating (Max) | 150V |
| Current Rating (Max) | 10A |
| Wire Gauge - AWG | 16~28 |
| Mounting Style | Direct Insert |
| Number of Pins | 24P |
| Pitch | 3.5mm |
| Number of Rows | 1 |
| Number of PINs Per Row | 24 |
